İlaç Fiyatları

Travazol Krem Fiyatı 2023

Travazol Krem Fiyatı 2023, artan zamlardan etkilenen ilaçların başında geliyor. Son dönemde ülkede yaşanan yüksek enflasyon dış alım miktarı çok yüksek olan ilaç fiyatlarını da büyük oranda etkiliyor. İlaçların büyük bir çoğunluğu veya birçoklarının hammaddesi yurtdışından ithal ediliyor. Dövizin değer kazanmasıyla otomatik olarak ilaç fiyatları da sürekli değişerek güncelleniyor. Yaygın olarak kullanılan Travazol krem eczanelerde satılarak tüketicilere ulaşıyor. Travazol fiyatları da enflasyon oranları doğrultusunda sürekli deşiyor.

Travazol Krem Ne İçin Kullanılıyor

Travazol Krem Fiyatı 2023 yılı itibariyle güncellenerek satışa sunuluyor. Birçok hastalık tedavisinde etkili olan ürün kişiler tarafından yaygınlıkla kullanılıyor. Yaşanan cilt problemleri için mutlaka dermatoloğa başvurulması gerekiyor. Doktor Travazol kremi önerdiğinde, uygun gördüğü şekilde kullanılması tedavi sürecinin etkili olmasını sağlıyor. Travazol kremin etkili olduğu hastalıklar:

Reklam

Egzama ve kızarıklık

Kaşıntı ve ağrılı iltihaplar

Mantar ve bakterilerin giderilmesi

Aşırı terlemeden oluşan isilik

Travazol Krem Fiyatı 2023
Travazol Krem Fiyatı 2023

Travazol Krem Fiyatı 2023

Cilt üzerinde görülen ve istenmeyen etkilere neden olan birçok hastalığın giderilmesi için etkin olarak kullanılır. Virüse dayalı uçuk gibi cilt problemlerinde kullanılması önerilmez. Travazol krem ​​doktor onayı ve önerisi olmadan kullanılmamalıdır. Çünkü ilacın içeriğindeki maddelere karşı alerji durumu varsa rahatsızlık, iyileşmekten çok daha kötü sonuçlara neden olabilir. Travazol krem birçok kişi tarafından cildin yenilenmesi ve onarılması için kullanılırken aynı zamanda, cilt üzerinde oluşan bozuklukların ve deformasyon izlerinin giderilmesini sağlar.

Travazol krem kdv dahil fiyatı : 79.38 TL

Travazol Kremin Faydaları Nelerdir

Travazol Krem Fiyatı 2023 yılında en yüksek değerine ulaşmıştır. Birçok cilt problemlerinde etkin olarak kullanılır. Travazol cilt kremi, pişik tedavisinde kullanılır. Pişik bölgesine uygulandığında bölgeyi tamamen iyileştirebilme özelliğine sahiptir. Krem, bebeklerde ve yetişkinlerde pişik tedavisinde kullanılabilir. Travazol krem ​​vajinal kaşıntısı için de uygundur. Vajinaya da uygulanabilen Travazol merhem; Mantar ve kaşıntı gibi sorunları ortadan kaldırır.
Bölge iyice temizlendikten sonra günde iki kez kullanılmalıdır.

travazol krem faydaları
travazol krem faydaları

Travazol kremin bir diğer kullanım alanı da cilt lekeleridir. Krem ​​içerdiği madde ile cildi onaran ve besler. Cilt kusurlarının tedavisinde sıklıkla tercih edilmektedir. Travazol krem ​​ayak hastalığına da şifadır. Hem kaşıntıyı hem de mantarı yok eden Travazol kremini günde iki kez uygulayarak ayak mantarından kurtulmak mümkün olur. Travazol krem ​​iltihaplı sivilcelere kesin çözüm sunar.

Başa dön tuşu