İlaç Fiyatları

Klamoks Fiyatı 2022

Klamoks fiyat 2022 yılında değişime uğradı. Eğer Klamoks bid 1000 mg fiyatı konusunu merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Sizlere bu yazımızda detaylıca fiyat konusuna değineceğiz. Çeşitli bakteri ve mikropların yol açtığı enfeksiyonları gidermek için kullanılan Klamoks güçlü bir antibiyotik olarak biliniyor. Alt ve üst solunum yolu enfeksiyonları, üreme organları ve idrar yollarında çıkacak olan enfeksiyonların giderilmesinde yardımcı oluyor.

Klamoks Ne İşe Yarar?

Klamoks kullanımı üst ve alt solunum yolu enfeksiyonları, üreme organları, idrar yolları ile ilgili olan enfeksiyonların giderilmesi içindir. Güçlü bir antibiyotik olan ilaç aynı zamanda cilt ve diş eti enfeksiyonlarında da kullanılır.

Reklam

Klamoks Yan Etkileri

Klamoks yan etkileri antibiyotik olduğu için ciddi sonuçlar yaratabilir. İshal, bulantı, kusma ve baş dönmesi en yaygın olarak görülen yan etkilerdir.

Klamoks Fiyatı

Klamoks fiyatı 2022 yılında 40 TL’dir.

Yasal Uyarı

Sizlere bu bu yazımızda Klamoks fiyatı 2022 hakkında bilgi verdik. Buradan edindiğiniz bilgiler ile ilaç kullanmayın. Burası sadece bilgilendirmek içindir. Doktorunuza veya Eczacınıza danışmadan hiçbir ilacı kullanmayın.

Reklam
Başa dön tuşu